KURUMSAL

Alem Reklam Hakkında

1993' ten günümüze gururla

1993' ten bu yana reklam sektöründe faaliyet gösteren Alem Reklam Ltd. Şti. Adana’da kurulmuş bölgesel ve ulusal çözümler üreten; lider ve tam donanımlı tam ajans hizmeti veren ilk ajans olma özelliğini taşıyor.

İşimiz Para ve İtibar kazandırmak! 
En doğru reklam yatırımıyla ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırmak birincil amacımız. Reklam yatırımından en iyi şekilde faydalanabilmeniz için üretkenliğimiz teknolojimiz ve tecrübemizle size gereken tüm profesyonel ajans hizmeti sunuyoruz.

Birlikte çalıştığı markalar ile insanları güçlü bir iletişim yoluyla bir araya getirmek başarısının temelini oluşturuyor. Var olan fikirler üzerinden ilerlemek yerine her zaman yeniliklere açık bir ekip ruhuyla çalışıyor, müşterilerine açık, güvenilir ve samimi bir yaklaşımla hizmet veriyor. Bu yaklaşımı ile 26. yılını geride bırakan Alem Reklam, özellikle Medya Planlama, Grafik-Tasarım, Kurumsal Kimlik çalışmaları Katalog-Broşür, Açık Hava Reklamları, Televizyon ve Radyo Reklamları, Promosyon ve Tanıtım hizmetlerini siz değerleri müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

"Ne gösterdiğiniz, ne söylediğinizden daha önemlidir." -David Ogilvy