HİZMETLERİMİZ

Medya Planlama ve Satın Alma

Medya Planlama ve Satın Alma

İş ortağımızın satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda en uygun hedef kitle seçilir. Sektör verileri ışığında bu hedef kitleye ulaşan mecralar için medya planlaması yapılır. Öngörülen bütçe ile bu medya planlaması üzerinden en efektif satın alma gerçekleştirilir. Amaç; reklam bütçesini minimize, geri dönüşü maksimize etmektir.

İç-Dış Mekan Reklam Ürünleri

İç-Dış Mekan Reklam Ürünleri

Günümüzde gelişen baskı teknolojilerine her zaman ayak uyduran firmamız, djital baskı dışında hem iç hem de dış mekânlar için reklam, tanıtım ve yönlendirme materyalleri ile reklamcılık sektörü üzerinde de hizmet vermektedir.

Baskı Matbu İşler

Baskı Matbu İşler

26 yıllık reklamcılık tecrübemiz, piyasa ve sektörlere olan hakimiyetimiz sizlere çalışma hazırlarken önemli avantajlar sağlar. Çalışmalarımız konusunda size bu önemli detayları ücretsiz anlatırız. Başarılı ve geri dönüş sağlayan çalışmalar oluşturmanız için daima destek sunarız.

Tabela Baskı Hizmetleri

Tabela Baskı Hizmetleri

Tabela konusunda, profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan; tabela ve reklam ürünleri, uygulaması konusunda güvenilir yapısıyla reklam ve tabela sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Alem Reklam, müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.

Gazete ve Dergi Reklamları

Gazete ve Dergi Reklamları

Firmalarımızın kamuoyunda olumlu bir algı oluşturması. Güvenilirliğinin artması. Markalarımızın ve ürünlerinizin referans kaynağı haline gelmesi. Medyada sesinizin sıkça duyulması. Satışlarınızın ve karlılığınızın artmasını ister misiniz?

Akıllı Duraklar

Akıllı Duraklar

Markanızın reklamı açısından oldukça verimli olacağını düşündüğümüz klimalı duraklarda; ön camlar, yan duvarlar, iç panolar ve arka körkasa olarak toplamda 72 m2’lik reklam alanları mevcuttur....

Dijital Baskı Hizmetleri

Dijital Baskı Hizmetleri

Sektörünüzde diğer firmaların önüne geçmek istiyor iseniz reklamların gücünden yararlanmanız gerektiğinden ve bunun neden önemli olduğundan sizlere yardımcı olmak isteriz. Rakip firmaları geride bırakarak, taleplerinize hızlı bir dönüş sağlayan dijital baskının birçok avantajı bulunmaktadır. Sizleri bu konuda bilinçlendirerek doğru yönlendirmek adına dijital baskının avantajlarından yararlanmanız için tercübemizi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya hazırız.

Promosyon

Promosyon

1993' ten bu yana Dört Mevsim Promosyon. 26 yıldır reklam sektöründe faaliyet gösteren Alem Reklam Ltd. Şti. promosyon ürünlerindeki tecrübesi ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor... 1,000 in üzerinde ürün çeşidiyle firmanıza özel tasarımlar sunuyor, farklılığınızı ön plana çıkartarak rakiplerinizden bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz.